تبلیغات گسترده اینستاگرام2 دقیقه

تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پلتفرم هایی است که توانسته از زمان تاسیس اش تا به الان مخاطبین زیادی را به خودش جذب کند. همچنین این پلتفرم که با عنوان شبکه اجتماعی نیز شناخته می شود محل کسب و کار بسیاری از افراد نیز می باشد. حال بسیاری از افراد سعی می کنند که در اینستاگرام کسب و کارشان را به طور گسترده تبلیغ کنند که پیشنهاد ما این است که از تبلیغات گسترده اینستاگرام استفاده کنند تا بتوانند شرایط کسب وکارشان را بهبود بخشند. ما در این مقاله می خواهیم تبلیغات گسترده اینستاگرام را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا به شما نکاتی را در این مورد ارائه دهیم.

تبلیغات گسترده اینستاگرام چه مواردی را در بر میگیرد؟

ما در اینستاگرام چند بخش داریم. یک بخش به عنوان پست می باشد یعنی شما می توانید در صفحه و یا پیج مورد نظر پست بگذارید تا افراد زیادی آن را ببینند، همچنین موردی به نام استوری نیز وجود دارد که در حوزه تبلیغات گسترده  می توانیم یکی از این دو مورد را انتخاب کنیم. البته پیجی که مسئولیت تبلیغات را بر عهده گرفته نیز باید پربازدید باشد تا بتوانید بازده بالای تبلیغاتی را بیشتر درک نمایید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام چه مواردی را در بر میگیرد؟

محتوای تبلیغات گسترده اینستاگرام باید چگونه باشد؟

محتوا یکی از مهمترین موارد در تبلیغات به شما می رود. شما باید در تبلیغات گسترده اینستاگرام محتوای خودتان را طوری انتخاب کنید که برای کاربر کسل کننده نباشد، طوری که هر کسی محتوای شما را ببنید بتواند یک نقطه قوتی در شما بیابد تا به شما و کسب و کاری که دارید جذب شود. باید سعی کنید که از محتواهای با کیفیت استفاده کنید به عنوان مثال اگر از عکس در تبلیغات گسترده اینستاگرام می خواهید استفاده کنید، باید عکس مورد نظر شما از نظر گرافیکی بسیار کیفیت خوبی داشته باشد. همچنین باید بر این امر واقف باشید که از جملات کوتاه و خلاصه در تبلیغات گسترده اینستاگرام استفاده نمایید. دلیل این امر این است که حدود 90 درصد افراد فقط برای وقت گذرانی به اینستاگرام می آیند و اگر شما خیلی خلاصه و جمع و جور در تبلیغات گسترده اینستاگرام وارد عمل شوید نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت

تبلیغات گسترده اینستاگرام پربازدید به چه صورت است؟

اگر می خواهید در تبلیغات گسترده  بیشتر دیده شوید و یا به عبارتی بازدید های بیشتری بگیرید، باید به سراغ پیج هایی بروید که دنبال کننده های زیادی دارند و پست های آن ها نیز ویو و لایک بسیار بالایی دارد. به نفع شما این است که هم به صورت استوری و هم به صورت پست در تبلیغات گسترده اینستاگرام شرکت داشته باشید تا بیشتر دیده شوید. اگر این کار توسط پیج ها پربازدید بسیار زیادی انجام شود، این امر تاثیرات مثبتی بر روی کسب و کاری که دارید خواهد داشت.

هزینه تبلیغات گسترده اینستاگرام به چه صورت است؟

در خصوص هزینه تبلیغات باید چند مورد را در نظر بگیریم. در ابتدا باید ببینیم که پیج هایی که می خواهند در زمینه تبلیغات گسترده اینستاگرام فعالیت کنند چه تعداد دنبال کننده دارند، همچنین باید مواردی مثل  ویو و لایک را نیز بررسی کنیم. البته اعتبار پیج مورد نظر نیز مهم است. مثلا اگر پیج مورد نظر هم دنبال کننده زیادی داشته باشد و هم تیک آبی داشته باشد، اعتماد بسیاری را جلب می کند و خیلی از افراد را به سمت  کسب و کار شما می کشاند. هزینه تبلیغات نیز بر مبنای همین عناصری می باشد که ما ذکر نمودیم. به عنوان مثال اگر پیج هم تیک آبی داشته باشد و متعلق به آدم معروفی باشد و هم تعداد دنبال کننده و لایک و ویو بالایی داشته باشد هزینه تبلیغات چیزی در حدود 6 الی 10 میلیون تومان خواهد بود. البته این مقدار به عنوان یک مثال برای شما در این مقاله آورده شده است. حتی در برخی از پیج های معروف این هزینه تا 100 میلیون نیز پیش می رود.

چه زمانی برای انجام تبلیغات گسترده مناسب است؟

از نظر تکنیک های تبلیغاتی می توانیم بگوییم که زمان تبلیغات وقتی است که افراد بسیاری آنلاین باشند تا همه بتوانند به محتوای تبلیغاتی شما دسترسی داشته باشند. زمان مورد نظر به پیج هایی که مسئولیت تبلیغات گسترده اینستاگرامی را برعهده گرفته اند ارتباط زیادی خواهد داشت. چون صاحبین این پیچ ها به طور تخمینی می دانند که چه زمانی در روز مخاطبین آنها در حال رصد پیج آن ها می باشند و در همان موقع تبلیغات در پیج مورد نظر قرار داده خواهد شد.

چه زمانی برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام مناسب است؟

محتوای تبلیغاتی چه مدت در پیج های تبلیغاتی قرار داده می شوند؟

معمولا تمامی این موارد بستگی به هزینه ای دارد که شما پرداخت کردید و با صاحبین پیج مورد نظر به توافق رسیدید. ولی به طور کلی استوری و پست تبلیغاتی بعد از 24 ساعت از پیج تبلیغاتی مورد نظر شما برداشته خواهد

شد. در صورتی که شما بخواهید به طور دائمی پست تبلیغاتی خودتان را در پیج تبلیغاتی خاصی قرار دهید باید هزینه مورد نظر را پرداخت نمایید. همچنین  در صورتی که بخواهید استوری تبلیغاتی شما به صورت هایلایت در پیج قرار گیرد باید هزینه ای که برایش در نظر گرفته شده را بپردازید.

مزایای تبلیغات گسترده اینستاگرام به چه صورت است؟

  • اولین مورد این است که شما با انجام تبلیغات گسترده  هم در زمان و هم در پول خودتان صرفه جویی می کنید.
  • دومین مورد از مزایای تبلیغاتی گسترده اینستاگرام این است که افراد زیادی به سراغ پیج شما می آیند و جز مخاطبین هدف شما خواهند بود. این کار به مرور زمان مخاطبین بسیاری را به پیج شما اضافه خواهد کرد.
  • سومین مورد مهم این است که تبلیغات گسترده باعث می شود تا آمار پیج و یا وب سایت شما بالا رود این امر این امکان را بوجود می آورد که پست های شما در اکسپلور اینستاگرام نیز دیده شود
  • چهارمین مورد نیز به برند شما مرتبط می شود. در واقع هر فردی که تبلیغات گسترده در حوزه اینستاگرام انجام می دهد، ارزش برند کسب و کارش را نیز بالا می برد. این مورد اعتماد به پیج شما و کسب و کار شما را نیز بیشتر می کند.

چرا باید از تبلیغات گسترده اینستاگرام استفاده کنیم

چرا بهتر است از تبلیغات گسترده اینستاگرام استفاده کنیم؟

زیرا ما در این تبلیغات پیج شما را در 100 ها پیج تبلیغ میکنیم به صورت پست و استوری و این باعث میشود در کمترین زمان ممکن صد ها هزار نفر تبلیغ پیج شما را مشاهده کنند، اما نباید این را فراموش کرد که سناریو تیزر یا بنر ی را که برای این تبلیغات آماده میکنیم باید بسیار جذاب باشد زیرا این باعث میشود که افراد خیلی بیشتری ما را فالو کنند در تبلیغات گسترده یکی از مهم ترین فاکتور ها سناریو و بنر مناسب است.

 

 

برای ثبت سفارش تبلیغات گسترده با شماره ها و ایدی زیر در تلگرام و واتساپ ارتباط داشته باشید

09108416381
meembertak