خدمات گروه

ممبر تک چیست ؟

گروه ممبر تک یکی از بزرگترین ارائه دهنده های خدمات شبکه های اجتماعی است امروزه شبکه های اجتماعی بهترین راه حل برای فروش محصولات و یا بازاریابی دیجیتالی هستند شما میتوانید با استفاده از خدمات ممبر تک در شبکه های اجتماعی رشد کنید و کسب کار انلاین خود را راه اندازی کنید.

پشتیبانی تلگرام

شماره پشتیبانی

09108416381

تضمین کیفیت

تبلیغات گسترده

بازار هدف

ممبر واقعی اجباری تلگرام

دارای تخفیف ویژه

1000 ممبر واقعی

20،000 تومان

2000 ممبر واقعی

40،000 تومان

3000 ممبر واقعی

60،000 تومان

4000 ممبر واقعی

80،000 تومان

5000 ممبر واقعی

100،000 تومان

10000 ممبر واقعی

200،000 تومان

ممبر گروه تلگرام

دارای تخفیف ویژه

1000 ممبر گروه

35،000 تومان

2000 ممبر گروه

65،000 تومان

3000 ممبر گروه

95،000 تومان

4000 ممبرگروه

125،000 تومان

5000 ممبر گروه

155،000 تومان

10000 ممبر گروه

260،000 تومان

ممبر واقعی پروکسی تلگرام

دارای تخفیف ویژه

1000 ممبر پروکسی

400،000 تومان

2000 ممبر پروکسی

800،000 تومان

3000 ممبر پروکسی

1،200،000 تومان

4000 ممبر پروکسی

1،600،000 تومان

5000 ممبر پروکسی

2،000،000 تومان

10000 ممبر پروکسی

2،400،000 تومان

افزایش بازدید تلگرام

دارای تخفیف ویژه

500 بازدید از 5 پست آخر کانال

7،000 تومان

1000 بازدید از 5 پست آخر کانال

14،000 تومان

5000 بازدید از 5 پست آخر کانال

35،000 تومان

1000 بازدید از 10 پست آخر کانال

15،000 تومان

2000 بازدید از 5 پست آخر کانال

25،000 تومان

سوالات متداول

تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام، تلگرام فارسی و … می توانند کاربرهایی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند؛ به این صورت که کاربر پس از اینکه تلگرام خود را چک می کند یک کانال به لیست کانال هایش اضافه شده ، به این طریق اد کردن ممبر، ممبر اد اجباری می گویند، که سایت ممبرتک می تواند تا یک میلیون ممبر به کانال تلگرامی شما اضافه کند.

آیا اد اجباری ممبر واقعی تلگرام است؟

بله، همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم، ممبر اجباری صد درصد واقعی است، اما از آنجایی که بدون اجازه، مخاطب به کانال تلگرامی شما اد می شود، بازدید ها به ندرت رخ می دهد، به این خاطر که مخاطب باید متوجه شود که وارد کانال شما شده است؛ ممکن است مخاطب همان لحظه تلگرام خود را چک کند و یا چند روز بعد چک کند، پس زمانی که ممبر اجباری خریداری می کنید ممبر ها صد درصد واقعی هستند، ولی ویو ها به ندرت اتفاق می افتد. 

چطور متوجه بشوم ممبرها کاملا واقعی می باشند؟

زمانی که برای شما ممبر اضافه می شود، در یک قسمت با عنوان recent action یا گزارش های اخیر کانال ممبرهایی که به کانال شما اضافه شدند مشخص است، شما می توانید روی پروفایل آن ها کلیک کنید و حتی با آن ها چت کنید تا متوجه شوید اعضایی که به کانال شما اضافه شده اند کاملا واقعی هستند.

چرا باید ممبر اجباری خریداری کنیم؟

زمانی که می خواهیم برای یک برند کانال تلگرامی راه اندازی کنیم، در ابتدا مجبوریم تعدادی ممبر اد اجباری خریداری کنیم تا ممبر های واقعی آن کانال اضافه شوند و سپس تبلیغات گسترده انجام دهیم. پس در واقع برای اینکه مشتریان شما، برند شما را در کانال تلگرام زیر سوال نبرند بهترین کار این است که چند کا اد اجباری خریداری کنید و البته کانال های عمومی مثل کانال های خبری ، کانال های دانستنی و … بهترین خرید برای آنها، خرید اد اجباری می باشد که می توانند 100k تا 1 میلیون به ما سفارش ممبر بدهند.

چرا ممبر واقعی اجباری نسبتا ارزان می باشد؟

ارزان بودن ممبر اجباری به این خاطر است که بدون اجازه کاربر رخ می دهد، یعنی زمانی که ممبر اد اجباری خریداری می کنید، کابر بدون اجازه وارد کانال شما می شود، پس طبیعتا نسبت به ممبر اختیاری تلگرام ارزان تر است

آیا ممبر اجباری هدیه هم دارد؟

بله. به رسم دوستی برای کانال شما تعدادی هم ممبر هدیه در نظر میگیریم تا هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم خاطره ای ماندگار  ممبر تک در ذهن شما بمونه.باشد که پایدار بماند این همکاری ما.

آیا ممبر واقعی تلگرام دارای بازدید می باشد؟

ممبر اد اجباری یک نوع ممبر واقعی است پس قطعا دارای بازدید نیز می باشد، اما به دلیل اینکه کاربران به صورت اجباری وارد کانال شما می شوند، ممکن است این بازدید ها بسیار کم باشند، و یا حتی این بازدید ها پیوسته صورت بگیرند، چون من یک کاربر هستم و وارد کانال شما می شوم اما چند روز بعد تلگرام خود را چک می کنم.

زمانی که کاربر در حال استفاده با گوشی همراه خودش است تلگرام غیر رسمی آن باز شده و از کاربر به صورت یک بنر سوال پرسیده می‌شود که آیا شما دوست دارید داخل کانال x عضو شوید؟بله/خیر که به جای x اسم کانال شما قرار میگیرد. زمانی که شما یک کا ممبر پاپ آپ سفارش می دهید ما برای بیش از 100 هزار نفر این پیام را ارسال می کنیم تا فقط هزار نفر جوین شوند و ما فقط به ازای هزار نفری که بله بزنند هزینه می گیریم

بله صد درصد واقعی است. ادمین های کانال تلگرامی می توانند از طریق recent action  کانال خود واقعی بودن ممبر ها را چک بکنند. همینطور بازدید های پست های آخرشان چک می کند که ممبر های وارد شده به کانال واقعی هستند یا خیر.

تفاوت ممبر اختیاری و پاپ آپ تلگرام چیست؟

ممبر پاپ آپ همان ممبر اختیاری هست و تفاوتی با هم ندارند. هر سایتی که بگوید ما ممبر اختیاری برای شما می آوریم در واقع همان ممبر اختیاری است که برای شما جذب می شود.

روش انجام ممبر پاپ آپ به چه صورت می باشد؟

هزاران اپلیکیشن موبایلی وجود دارد مثل ضبط مکالمه . زمانی که کاربران این اپلیکیشن ها را نصب می کنند ما می توانیم برای کاربران اعلان تبلیغی ارسال کنیم. برای مثال فرض کنید کسی که اپلیکیشن ضبط مکالمه را نصب می کند ما برای او یک پیام ارسال می کنیم و پس از اینکه گزینه بله زده شود گوشی کاربر وارد تلگرامش شده و از او سوال پرسیده می شود که آیا دوست دارید وارد کانال x شوید یا خیر.

تا چه اندازه می توانم ممبر پاپ آپ تلگرام سفارش دهم؟

تا بیش از 100 کا می توانید ممبر پاپ آپ سفارش دهید . ما برای شما تقسیم بندی می کنیم که روزانه 10 کا ممبر پاپ آپ برای شما انجام شود که این بازدهی کانال شما خیلی خوب افزایش می دهد.
 

پس از ثبت سفارش تا چه زمانی ممبرهای اختیاری به کانال من اضافه می شود؟

زمانی که ممبر اختیاری یا پاپ آپ خود را ثبت می کنید تا 3 ساعت بعد کارشناسان ما داخل تلگرام به شما پیام می دهند که سفارش شما ثبت شده و ساعت انجام شما x می باشد. در ضمن ذکر شده که اصلا نباید پست بذارید.

به چه صورت می توانم کانالم را ارزیابی کنم؟

شما اگر ادمین باشید یک قسمت به نام recent action دارید که می توانید ممبر هایی را که اخیرا به کانالتان اضافه شده است چک کنید، و از این طریق می توانید ممبر هایی که از این طریق وارد کانالتان شده اند را ارزیابی کنید.

ممبر گروه در واقع زمانی کاربرد دارد که شما یک گروه دوستانه یا یک گروه مربوط به کسب و کار خود را درست میکنید و قصد افزایش ممبر واقعی آن را دارید.
خرید ممبر گروه یکی از روش هایی هست که شما می توانید کاملا مطمئن ممبر گروه خود راه افزایش دهید.

چرا باید ممبر گروه خریداری کنیم؟

برایتان مهم نیست که افراد گروه تلگرامی تان چند ممبر دارد؟
زمانی که ممبر های شما کم باشد یک عضو واقعی وارد گروه شما شود بی شک به گروهتان اعتماد نمی کند، پس خرید چند کا ممبر گروه می تواند این اعتماد سازی رو برای مخاطبین شما چندین و چند برابر کرد.

چگونه از گروه به رشد کسب و کارمون کمک کنیم؟

‌قبل از خرید ممبر گروه چند پست مرتب و زیبا شده داخل گروه خود منتشر کنید و چت را قفل کنید این کار باعث گی شود حواس مخاطب پرت نشود.
به این صورت احتمال دارد مخاطبینی که قصد خرید ندارند از گرده تلگرامی شما خرید کنند.

از کجا متوجه بشویم ممبر ها واقعی هستند؟

تمامی ممبر های گروه سایت ممبرتک ایرانی می باشد و قطعا فیدبک می گیرید، ممبر های گروه ممبرتک کاملا فعال و ایرانی بوده.
خرید ممبر. گروه را از سایت ممبر تک تجربه کنید.

ممبر پروکسی اسپانسری⁉

جدیدترین روش تبلیغات ، که تنها در کانال های پروکسی و روی سرورهای اختصاصی امکان پذیر است.
به این صورت که هر کسی به پروکسی های ما وصل شود، تلگرام کانال شما را به عنوان اسپانسر
در حالت پین شده برای آن شخص نمایش میدهد! ناگفته نماند که کانال شما، در بالای تمامی پیامها و گپها، در صف اول به یوزر ها نشان داده میشود و بازدهی فوق العاده بالاتری از نظر ویو و جذب کاربر دارد.
در این روش مهم نیست از چه تلگرامی استفاده میکنید تمام تلگرام های ایرانی به خاطر ضد فیلتر بودن دارای پروکسی های اسپانسری هستن و وقتی شما روش پروکسی را برای کانال خود انتخاب کنید انگار دارید از تمام تلگرام های ایرانی ممبر جذب می کنید و کیفیتش چندین برابر روش های دیگر است
‼نکته‼
در روش پروکسی اسپانسری به خاطر کیفیت بالای ممبر ها به کانال های فروشگاهی که محصولی را ارائه میدهند تضمین فروش بالا می دهیم در صورت نارضایتی ۵۰ درصد مبلغ پرداختی بازگردانده می شود

وبلاگ

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه

زمان مطالعه :3 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه